Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.5 |
| Rated Output Power | 700 |
| Model Number | 858D+ |
| Rated Voltage | 220V |
| Brand Name | YG TOOLS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.