Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brake | 3 x No. 7 batteries |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | No batteries delivered |
| Model Number | AT001 |
| Theme | Animals & Nature, Fantasy & Sci-Fi, Sports |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | MSFTOYS |
| Remote Control | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Size | 9.5×9.5x13cm |
| Characteristic | Touch sensing |
| Robotic | Sound induction |
| Smart Toy | Voice Control |
| Product Usage | Gifts for Kids |
Instock
There are no reviews yet.