Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Capacity | 15ml |
| Model Number | T9000 T7000 B7000 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
| Brand Name | Mechanic, Mechanic |
Instock
There are no reviews yet.