Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | aqua-calcium carbonate-acacia senegal gum-glycerin |
| Quantity | 1 PC |
| Model Number | FPY |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | linahoshi |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Baoding Habo Arts and Crafts Manufacturing Co., Ltd. |
| Type | Body Paint |
| Distributor/Importer | Yiwu Zhanjin Trading Co., Ltd. |
| Date of Manufacture | 15/11/2023 |
| Shelf Life | 2 years |
Instock
There are no reviews yet.