Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | G41 |
| Type | Half Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | Universal |
| Material | Synthetic Leather, Nylon |
| Brand Name | XIUPEIYUE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Color | Black, Red, Blue |
| Palm Circumference | 18-22cm |
Instock
There are no reviews yet.