Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 75 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | YCD-12 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Meat grinder |
| Model | YCD-12 |
| Power | 850W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Product number | JD1209B |
Instock
There are no reviews yet.