Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Standard | None |
| Length | 15cm |
| Package | Yes |
| Model Number | 7 IN 1 -24 |
| Funtion | HDMI-Compatible/Card Reader |
| Standard | USB 3.1 |
| Ports | 7 |
| Interface Type | USB Type-C |
| Brand Name | Gopala |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.