Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 36 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NP-392 |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.