Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.00 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 64GB |
| Model Number | X30-J6412-6LAN |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron J6412 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | XCY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Memory Type | SODIMM DDR4 |
| Memory Slots | X2 |
| Storage | 1x mSATA, 1x SATA 2.5inch |
| USB Ports | 2x USB3.0, 2x USB2.0 |
| COM | RJ45 |
| LAN | 6x Intel i226V 2.5G |
| Display | 1x HDMI |
| Expansion | WiFi, 4G LTE |
| OS Support | Windows 10, Linux, CentOS, Pfsense |
| Dimension | 136x126x40mm |
| Power Adapter | DC12V-3A |
Instock
There are no reviews yet.