Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Household |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | ≥ 1.5TB |
| Model Number | X99S D4 PLUS |
| Processor Model | E5 2680V4 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Brand Name | jingsha |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.