Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.0 to 2.9 GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 120GB |
| Model Number | Overclock Series |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | N5095/N100/N300 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | Mele |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, pse |
| Processor | N5095, N100, N300 |
| Integrated GPU | Intel UHD Graphics |
| RAM | 8GB/16GB/32GB |
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
| USB | 3 x USB 3.2 |
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 (max.4096×2160 4K@60 Hz) |
| USB Type C | Power input, Data transfer, DP |
| Audio | 3.5mm combo jack |
| Storage Expansion | 1x Micro SD card Slot, 1x M.2 SSD Slot |
| Wired Connection | 1000Mbps Gigabit Ethernet |
| BIOS Settings | Auto Power ON / Wake on LAN / PXE |
| Security | Kingsenton Lock Slot |
| thickness | Ultra Thin Mini PC With Fan |
Instock
There are no reviews yet.