Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 21 × 35 cm |
| Power | 601-1000W, 610W |
| Capacity | >4L, 3.5-5.5kg / h |
| Model Number | X5S, X5S |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Oil press |
| Voltage | 110V / 220V |
| Product size | 42 * 16 * 30cm |
| Product weight | 11KG |
| Material | food grade stainless steel |
| Oil yield | 30-60% |
Instock
There are no reviews yet.