Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | LOXJIE A40 |
| Maximum Power Per Channel | 131-200W |
| Brand Name | LOXJIE |
| LOXJIE Model | A40 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.