Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Depth[mm] | |
| Weight[g] | 140 |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 4-5 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lenovo |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.