Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC, Plastic |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Driver Diameter | 12mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, Apt-X |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1m |
| Sensitivity | 123(123)dB |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Office, For Sleep, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VYOPBC |
| Resistance | 32(32)Ω |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.