Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Form | for Barbies Doll 11.5 Inch&30cm 1/6 Bjd Blythe |
| BJD/SD Attribute | Shoes |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | free shipping |
| Dimensions | for Barbies Doll 11.5 Inch&30cm 1/6 Bjd Blythe |
| Gender | Unisex |
| Model Number | free shipping |
| Type | Accessories |
| Material | PU |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Doll Accessories |
Instock
There are no reviews yet.