Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 5 cm |
| Field of View | Universal |
| Eyepiece diameter | Universal |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | Universal |
| Magnification | Universal |
| Model Number | 2302 |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
| Material | leather+Ribbon |
| Load bearing | 5kg |
| Color | black |
| Suitable for | Binoculars / Camera |
Instock
There are no reviews yet.