Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 12 cm |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ABOVEALL |
| Type | Die Grinder |
| Item Type | Wood Sanding Machine |
| Rated Power | 65W |
| Working Voltage | AC220V |
| Vibration Speed | 1000rpm |
| Weight | 0.7kg |
Instock
There are no reviews yet.