Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Whether printing | Yes |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 60 |
| Pattern | Plain Dyed |
| Weight | 1.5kg |
| Grade | Qualified |
| Pattern Type | Cartoon |
| Age Group | adults |
| Style | jacquard |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Fitted Sheet |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.