Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 11.3cm |
| Blade Angle | >60° |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 8.2cm |
| Brand Name | WUBU |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.