Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 11 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Model Number | MP138 |
| Shapepattern | Water Drop |
| Style | TRENDY |
| Material | cubic zirconia |
| Pendants Type | Circle |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | WKT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Item Size | Approx 25*15mm |
| Accessory type | Suitable for DIY jewelry |
| Micro pave jewelry | DIY craft |
| Product Features | Hand made Micro Pave CZ charms connector for jewelry |
Instock
There are no reviews yet.