Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | P503 P504 P505 P507 |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Punk, St.Michael Bell |
| Material | Metal, 316L Stainless steel |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Color | Gold Plated, Black Plated, Silver Color |
| Weight | 25g |
| Pendant Size | 3.5cm*2.4cm |
| Corn Chain Size | 3.0mm*600mm |
Instock
There are no reviews yet.