Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product model | WSE-250 |
| Welding type | aluminum welding machine |
| Rated input power | 95KVA |
| Input voltage (V) | 220V15% |
| Frequency (Hz) | 50/60 |
| Continuous load rate (%) | 60 |
| Efficiency | 80 |
| Size | 480*320*350mm |
| Weight (KG) | 19KG |
| Current adjustment range | 20-250 |
| Pre-filling time (S) | 0-2S |
| Peak current (A) | 10-250 |
Instock
There are no reviews yet.