Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | WS2811 WS2812B WS2813 WS2815 |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | More than 50000Hours |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 5.76W/m, 11.52W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 50 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Xnbada |
| LEDs Number/M | 30/60/144Leds/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | 2200-6500K |
| WS2811 Voltage | DC12V |
| WS2812B Voltage | DC5V |
| WS2813 Voltage | DC5V |
| WS2815 Voltage | DC12V |
| Model | WS2812 |
| Model1 | WS2812B |
| Model2 | WS2813 |
| Model3 | WS2815 |
| Model4 | WS2811 |
Instock
There are no reviews yet.