Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 23 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Filling | Others, PE |
| Material | 100% Polyester, long plush |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 1-3Y |
| Product size | 650.00×240.00×120.00mm/25.59×9.45×4.72inch |
| Battery | 450 mAh |
Instock
There are no reviews yet.