Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 45 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 20000 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Certification | CB |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.