Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | Gisam |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery Cell | 5 sections |
| Battery Voltage | 20V |
| Battery capacity | 2000mAh |
Instock
There are no reviews yet.