Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Drill Plate Cutter |
| Brand Name | Serenable |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size | Handle 95x37mm |
| Suitable For | Drill |
| Type | Electric Drill Plate Cutter |
| Material | carbon steel |
| Application | Cutting |
| Model | Plate Cutter |
| MainKey1 | drill plate cutter |
| MainKey2 | electric drill plate cutter nibbler plate cutter |
| MainKey3 | electric drill shear machine sheet metal cutter |
| MainKey4 | diy drill attachment cutting metal plates fast |
| MainKey5 | drill cutter head tool set metal nibbler |
| MainKey6 | iron steel metal aluminum cutting tool attachment |
Instock
There are no reviews yet.