Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 0.3kg |
| Dimensions | 37.5x190mm |
| Rated Voltage | 5V |
| Certification | CE |
| Model Number | WX240/WX241/WX242 |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 5Nm |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | Worx |
| Motor type | Brushed |
| Type | Cordless Screwdriver |
| No-load speed | 320rpm |
| LED | Yes |
| Torque gear | 1-7 |
| Screwdriver bit | 6.35mm SDS |
Instock
There are no reviews yet.