Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Certification | CE |
| Model Number | GO3 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | Bosch |
| Motor type | Brushed |
| Type | Cordless Screwdriver |
| BOSCH Model | go |
Instock
There are no reviews yet.