Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SHXI |
| Origin | Mainland China |
| brand | Gwantang |
| item number | GWT-aj-15 |
| Product Category | blindfold |
| Is it self-heating? | Yes |
| function | Emollient eye care, decompression and comfort |
| heating time | 20 Minutes |
| material | Wormwood |
| gross weight | 450g |
Instock
There are no reviews yet.