Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| MIL-STD-810G | No |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | No |
| Charging Power | 100W |
| Touch Screen | Yes |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Not supported |
| Battery Capacity Range | 4500-5999 mAh |
| Rear Camera Quantity | 2 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | YES |
| Biometrics Technology | In-Screen Fingerprint Recognition, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | SuperVOOC |
| Screen Type | Fullview Display |
| Rear Camera Pixel | 50MP |
| Front Camera Pixel | 16MP |
| Battery Capacity(mAh) | 5500 |
| Screen Material | AMOLED |
| CPU Model | qualcomm |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2772×1240 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.74" |
| Cellular | 3G, 2G, 4G, 5 G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | New |
| Design | BAR |
| Brand Name | OnePlus |
| Oneplus Model | Nord 4 |
| Origin | Mainland China |
| Height | 162.6mm |
| Width | 75.0mm |
| Thickness | 7.99mm |
| Weight | 199.5g |
| Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Operating System | OxygenOS 14.1 based on Android 14 |
| CPU | Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Audio | Dual Stereo Speakers |
Instock
There are no reviews yet.