Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WORKPRO |
| Certification | CE |
| Model Number | W125095A |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.