Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Riveter Gun Type | Blind Rivet Guns |
| Power Type | Hand Riveters |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | W023022A/W023019A |
Instock
There are no reviews yet.