Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | HSYM001 |
| Use | Needle felting, wet felting, spinning, weaving |
| Pattern | Dyed |
| Style | Melange Yarn |
| Product Type | Blended Yarn |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 70S (19 microns) merino wool |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Origin | AU(Origin) |
| Color | Blended with Multi Color Wool |
| Package | Transparent Clear Bag |
| Net Weight | 50g / 1.77oz |
Instock
There are no reviews yet.