Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Battery Holder Box |
| Type | 3V 6V Battery Holder Box |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SANMERSEN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 18+, 12+y |
| Certification | none |
| Feature 10 | for micro leds miniaturas |
| Feature 9 | for micro led light |
| Feature 8 | for SMD light |
| Feature 7 | for Model Light |
| Feature 6 | battery holder box case bank |
| Feature 5 | for Model Railway Layout |
| Feature 4 | Battery Storage Box |
| Feature 3 | battery holder box 6v |
| Feature 2 | battery holder box 3v |
| Feature 1 | Battery Holder Box case |
| NO. | 1180. |
Instock
There are no reviews yet.