Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.578 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 15 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| Rated Input Power | 600 W |
| Model Number | Electric Trimmer |
| Brand Name | meterk |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.