Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.826 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| Chuck Diameter | 6.35mm |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Brand Name | vilasting |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.