Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | FT-02394 |
| Technics | Lacquer |
| Material | wood |
| Brand Name | LAFAGIET |
| Origin | Mainland China |
| Size | 75mm*42mm*12mm |
Instock
There are no reviews yet.