Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Placement | FRONT |
| Special Features | CLEAN WINDOWS |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Height | 5inch |
| Item Width | 15inch |
| External Testing Certification | ISO9000 |
| Model Name | md-10.1-1 |
| Brand Name | MIDOON |
| Material | natural rubber |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.