Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | DXAA6EE700755 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Henny Rue |
| CN | Zhejiang |
| Material: | Cotton Blend |
| Length: | 175cm-180cm |
| Width: | 75cm-80cm |
Instock
There are no reviews yet.