Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | LX-YCWJ02 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool, 100% Merino Wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | LONGMING |
| CN | Hebei |
| Product Name | Women Knitted Shawl |
| Color | Grey, Light Grey, Beige, Tan, Brown, Maroon |
| Length | 180cm |
| Width | 30cm |
| Men's scarf | Winter scarf women's |
| luxury winter woman scarf | Men Scarves |
| Service | Wholesale, Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.