Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Mules |
| Heel Type | other |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn, summer, autumn, spring |
| Model Number | 952+108 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | VEAMORS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Occasion | Casual |
| Color | Grey, purple, black, pink |
Instock
There are no reviews yet.