Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Department Name | ADULT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fashion Element | Bling |
| Platform Height | 0-3cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| is_handmade | Yes |
| Model Number | 1968-3 |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Party |
| Toe Shape | round toe |
| Upper Material | Synthetic |
| Heel Type | Spike Heels |
| Pump Type | Slingbacks |
| Brand Name | Venus Chan |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
| Material: | Synthetic Flash Material |
| Style: | Comfortable streamline |
| Heel Height: | 10CM |
| Bag configuration: | Metal Handle/Long Chain Shoulder Strap |
| Europe size: | 37/38/39/40/41/42/43 |
| Season: | Spring/Summer/Autumn |
| Gift: | Earrings |
| Color: | CHAMPAGNE |
| Matching set: | shoe and bag set for women |
| Suitable occasion: | women party shoes/wedding shoes for women |
Instock
There are no reviews yet.