Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 29 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Department Name | ADULT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Platform Height | 3-5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU, PU |
| With Platforms | Yes |
| is_handmade | Yes |
| Style | fashion |
| Model Number | 817-1PA |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | TPR |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Party |
| Toe Shape | round toe |
| Upper Material | PU, Patent Leather |
| Heel Type | Spike Heels |
| Heel Height | Super High (8cm-up), 14cm |
| Pump Type | basic |
| Brand Name | LOSLANDIFEN |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
| platform | 4cm |
| is_customized | Yes |
| Toe Style | Closed Toe |
| Heel Shape | Cone Heels |
Instock
There are no reviews yet.