Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Platform Height | 0-3cm, 0-3cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| is_handmade | Yes |
| Style | SEXY |
| Model Number | HJY |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Party |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Upper Material | Sequined Cloth |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Pump Type | basic |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
| Size Tips | If your feet is wide, please choose one size larger. |
| shoes woman | Valentine shoes woman |
| sapato feminino | woman Escarpins shoes |
Instock
There are no reviews yet.