Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | poly urethane |
| Insole Material | PU |
| Season | Summer |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Occasion | Casual |
| Flats Type | MARY JANES |
| Brand Name | AquanyechaM |
| Origin | Mainland China, Taizhou, Zhejiang |
| Item Type | flats |
| Department Name | ADULT |
| Heel style | flat heel |
| Applicable sports | on foot |
| Supply category | Spot goods |
| Product Category | loafers |
| Upper height | Low top |
| heel height | flat heel |
| Heel shape | flat heel |
| size | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 |
| sole craftsmanship | viscose shoes |
| Opening depth | Shallow mouth (under 7cm) |
| Material technology | Glue |
| shape | single shoes |
| Inspection report | no |
| closure | button |
| Applicable scene | daily |
| Toe shape | round head |
| Upper material | Artificial PU |
| way of dressing | Overshoes/Overshoes |
| Has licensable private label | no |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, AliExpress, independent station, LAZADA |
| Applicable gender | female |
| Cortical features | patent leather |
| Foreign trade type | exit |
| Applicable age group | adult |
| Function | Breathable |
| appropriate season | summer, spring |
| style | Leisure |
Instock
There are no reviews yet.