Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Casual |
| Breastfeeding function | No |
| Model Number | Fishnet T-Shirt |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Collar | O-Neck |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
| Season | Summer |
| Item Type | tops |
| Tops Type | TEES |
| size | fit for 40-60kg |
| gender | women |
Instock
There are no reviews yet.