Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Breast Pump Dust Cover |
| Material Feature | BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Material: | Food-grade PP |
| Size: | about 11.5cm/4.52inch |
Instock
There are no reviews yet.