Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | women wristwatch 2022060501 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | M.A.W |
| Origin | Mainland China |
| Stainless Steel Watch Strap | Relogio Feminino |
Instock
There are no reviews yet.